Kontakt oss

Leverandørutviklingsprogrammet hjelper statlige virksomheter, kommuner og kommunale selskaper som vil bruke innovative offentlige anskaffelser for å skape innovasjon, og er et supplement til Difi og det øvrige offentlige virkemiddelapparatet.

Post
NHO
Postboks 5250 Majorstuen
0303 Oslo

Besøk
Middelthuns gate 27
Majorstuen
Logo

Last ned vår logo

 

 
per-harbo-web

Per Harbø

Programleder
per.harbo@nho.no
959 43 322
matheafjukstadhansen-103-002-683x1024

Mathea Fjukstad Hansen

Programrådgiver
mathea.fjukstad.
hansen@nho.no
40767644
tasines-1

Tore André Sines

Prosjektleder
tore.andre.sines
@nho.no
915 75 450
harald20aas20ny

Harald Aas

Seniorrådgiver
harald.aas@nho.no
920 81 670
idaskaaretlaustsen-103-683x1024

Ida Skaaret Laustsen

Prosjektrådgiver, Østlandet
idaskaaret.laustsen
@nho.no
90045216
ghorrigmoe-web

Gørill Horrigmoe

Prosjektleder
gorill.horrigmoe
@nho.no
906 72 754
riche20vestby20ny

Riche Vestby

Prosjektleder, helse og omsorg
riche.vestby@nho.no
991 69 952
tina20solvberg20ny

Tina Hageberg Sølvberg

Prosjektleder, klima og miljø
tina.solvberg@nho.no
926 29 992
cecilie20moller20endresen-2

Cecilie Møller Endresen

Prosjektleder, BTV-regionen
cecilie.m.endresen
@nho.no
997 02 688
maiken-732x1024

Maiken Nilsen Stensaker

Prosjektleder, Nord
maiken.stensaker
@nho.no
47624483
hilde-satertre-web

Hilde Sætertrø

Prosjektleder, Midt-Norge
hilde.satertro@nho.no
416 86 788
kjersti-graanaasen

Kjersti Granaasen

Prosjektleder 
innlandet
kjersti.granaasen
@nho.no
48052856
hanne-lystad-web

Hanne Lystad

Prosjektleder, digitalisering
hanne.lystad@difi.no
990 17 245
marit-holter-serensen-web

Marit Holter-Sørensen

Skribent fra Difi
marit.holter-sorensen@difi.no
920 98 197
kjersti-berg-1017x1024

Kjersti Berg

Regleverk og metodehjelp
Kjersti.Berg@difi.no
982 90 242
johan-englund-web

Johan Englund

Skribent fra Difi
Johan.Englund@difi.no
938 24 553
anne-romsaas-web

Anne Romsaas

Skribent fra KS
anne.romsaas@ks.no
959 71 659
Helene Hoggen

Helene Hoggen

Seniorrådgiver, Difi
helene.hoggen@difi.no
41504078
leverandorutvikling.no --01
Postadresse

NHO
Postboks 5250 Majorstuen
0303 Oslo
Besøksadresse

Næringslivets Hus
Middelthuns gate 27
Majorstuen
Se kart